محل تبلیغات شما
من زنده شدم. عباس مرد.

یک جور ناپایداری تو سفینه پدیدار بود انگار هوا رو هم معلق نگه داری بین شش ها و راحت بدون صرفه انرژی به میزبانت که تازه اومده سلام کنی. میزبانت ژن خالص پی و استخون داریه که بهش تو خفا گرگ میگن. صبوری و متانت توی کلامش یاد همه چیز میندازه ذهن رو الا گرگ! با هم راهرو سفینه رو با یک دور خیز بلند غلت خوردیم و سرمون به دو سه جای هواپیمای بزرگمون همون سفینه ذهنی شما گرفت. اولش درد هم ناپایدار بود علائم حیاتی ما مثل تیک تیک ساعت و حرکت نکردن عقربه کوچیکه فیریز شده بود. ما اجساد هم نبودیم شایدم یک نوع اجساد ناپایدار بودیم که تو سطح این هواپیما میچرخیم!
عباس خندید گفت چرا دروغ میگی گفتم تو شوخی میکنی.
زمان گذشت.
عقربه کوچیکه حرکت کرد و در کش و کش هم بهم چسبیدیم. سبیل های عباس تو تن من حس مور مور و دروغگویی مرد بودنشون رو زنده می کرد! بعد همه جام رو زنده کرد.
من، عباس، چه سر نوشت تلخی داشتیم. من زنده شدم. عباس خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود.

من زنده شدم. عباس مرد.

چرا مردم کتاب نمی خوانند:

کچل برابر اصل نیست

رو ,هم ,تو ,زنده ,عباس ,خیلی ,خیلی خیلی ,من زنده ,شدم عباس ,زنده شدم ,رو زنده

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منطقه تاریک Alvin's info خرید راف سبد پلاستیکی فلزی زیر کابینتی میوه پهن سینک اسکاج 2021 Cynthia's page SaGhar AnD Korea ressbanampe مطالب و اخبار استخدامی مرتبط با شیمی و نفت و گاز و پتروشیمی Anime Romans فقط برای تو دانلود کتاب الکترونیکی